شما اینجا هستید
مصاحبه » در بازدید سردار نقدی از سازمان بسیج حقوق دانان مطرح شد؛ سازمان بسیج حقوق دانان بر حل مشکلات قانونگذاری و قضایی پیشگام است

سردار نقدی، رئیس بسیج مستضعفین صبح روز چهارشنبه ۲۸ مهرماه ۱۳۹۵ با هیئت همراه و فرماندهان بسیج از سازمان بسیج حقوقدانان بازدید کردند و در جریان برنامه های جاری و آینده سازمان بسیج حقوق دانان قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج حقوق دانان، صبح روز چهارشنبه ۲۸ مهرماه ۱۳۹۵ سردار نقدی، رئیس بسیج مستضعفین با هیئت همراه و فرماندهان بسیج از سازمان بسیج حقوقدانان بازدید کردند و در جریان برنامه های جاری و آینده سازمان بسیج حقوق دانان قرار گرفتند.

در ابتدای این جلسه علی بهادری رئیس سازمان بسیج حقوقدانان گزارشی را درباره اقدامات این سازمان در سال جاری مطرح کردند و خاطر نشان کردند: در سال ۱۳۹۵ سازمان بسیج حقوقدانان فعالیت های خود را با سیر صعودی آغاز کرد که در حال حاضر این سیر نیز با سرعت بیشتر ادامه دارد.

وی در ادامه با اشاره به این که سازمان بسیج حقوق دانان یکی از نهاد های تاثیر گذار در امور حقوقی کشور است گفت: این سازمان در تلاش این است که بر پایه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مقام معظم رهبری موضع گیری های خود را اعلام کند و آن را بر امور حقوقی و قضایی کشور اشاعه دهد.

در ادامه ی این جلسه سردار نقدی ضمن خداقوت و خسته نباشید به مجموعه پرتلاش سازمان بسیج حقوق دانان بیان کردند: سازمان بسیج حقوقدانان میتواند تاثیراتش را بر روال حقوقی و قانونی و قضایی کشور بیشتر کند و این ظرفیت را دارد که این اقدام را به نحو احسنت انجام دهد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به این که سازمان بسیج حقوقدانان بر ساخت و تولید بنیان های لازم برای حل مشکلات قانون گذاری و قضایی پیشگام است افزود: مجموعه سازمان بسیج مستضعفین حاضر است تمام ظرفیت هایش را برای پیشگامی سازمان بسیج حقوقدانان در امور قضایی صرف کند.

در انتهای این جلسه و بازدید، گفتگوهای صمیمانه ای بین کارکنان سازمان بسیج حقوق دانان و سردار نقدی انجام شد.

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

سازمان بسیج حقوقدانان | سازمان بسیج حقوقدانان استان قزوین