شما اینجا هستید
اطلاعیه » بیانیه سازمان بسیج حقوقدانان استان قزوین به مناسبت روز قدس

بسم الله الرحمن الرحیم
بیانیه سازمان بسیج حقوقدانان استان قزوین به مناسبت روز قدس
روز قدس روز اسلام است. امام خمینی (ره)
با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد و دورود بر روح امام و شهیدان به خصوص شهدای یمن و فلسطین
چه زیباست بیعتی دیگر با آرمان والای پیر سفر کرده در آخرین جمعه ضیافت پر نور الهی و بهار قرآن
قدس عضوی از پیکره ی اسلام است که در چنگال دژخیمان گرفتار شده و به یاری خداوند متعال به زودی به آغوش اسلام بازگردانده خواهد شد. ان شاالله
فاجعه اسفبار کشتار گسترده و قتل عام مردم مسلمان کشورهای اسلامی نظیر فلسطین، یمن، عراق و سوریه که با سکوت معنادار سازمان ملل و دیگر مجامع بین المللی همراه بوده باعث گسترده شدن این نسل کشی و قتل عام ضالمانه مسلمانان مظلوم و بی پناه شده است. بی شک و بدون تردید در پشت پرده این جنایات دست حمایت جریان استکبار، ایادی و نوکران سر سپرده آنها در منطقه و بعضاً در سازمان های بین المللی پیش زمینه این خون ریزی ها را فراهم کرده است و اکنون شاهد ترویج فرهنگ اسلام ستیزی از سوی کشورهای غربی با اقداماتی نظیر ایجاد گروههای تکفیری و سلفی مانند داعش هستیم که کاری جزء اهانت به قرآن و اهل بیت پیامبر (ص) و ایجاد محدودیتهای شدید اجتماعی برای مسلمانان بلد نیستند.
علیرغم همه ادعای حقوق بشری جهان که توسط برخی از کشورهای غربی که با بوق و کرنا سر داده اند هم اکنون یکی از خشونت بارترین وقایع تاریخ معاصر در حال وقوع است که با کمال تأسف کمتر صدایی از جانب مدعیان دروغین حقوق بشر به گوش نمی رسد. به راستی در دنیایی که فریاد حقوق بشر و آزادی بیان گوش ها را کر کرده است، اینگونه نسل کشی ها و کودک کشی ها با بی توجهی رسانه های جهانی چه توجیهی دارد؟ آیا وقت آن نیست که مجامع بین المللی و در رأس آنها شورای امنیت سازمان ملل متحد با این حوادث اسفناک مقابله کنند؟
سازمان بسیج حقوقدانان استان قزوین ضمن محکومیت شدید کشتار کودکان، زنان و مردان مسلمان و به آتش کشیدن خانه و کاشانه آنان چه در فلسطین چه در یمن و چه در دیگر نقاط جهان اسلام، از تمامی نهادهای بین المللی می خواهد در اقدامی عاجل و قاطعانه به این نسل کشی ها و جنایات پایان دهند. همچنین جامعه حقوقدانان بسیجی استان، ضمن حمایت و پشتیبانی از تیم مذاکره کننده هسته ای کشور که در خط مقدم مبارزه سیاسی با استکبار جهانی قرار دارد درخواست داریم که از حقوق حقه ایران در برابر زیاده خواهی دشمنان این ملت ایستادگی نمایند و حق هیچگونه بازرسی از مراکز نظامی و دانشمندان هسته ای و زیاده خواهی های دیگر را به آنان ندهند.
سازمان بسیج حقوقدانان اعم از اساتید، قضات، وکلا، مشاورین، سردفتران، مدیران و کارشناسان حقوقی نیز به فیض الهی همراه با مردم شهید پرور استان چون سنوات گذشته جهت تجدید میثاق با آرمانهای امام راحل و تجدید بیعت با مقام معظم رهبری حضرت امام خامنه ای (مدظله العالی) و حمایت از مظلومان جهان در راهپیمایی روز قدس شرکت خواهند کرد و ضمن اعلام انزجار از دولت های مزدور و سرکوب گر منطقه و فرا منطقه ای به خصوص مستکبران غربی اعلام می دارد تا رسیدن ملت فلسطین و سایر ملل مستضعف جهان به حقوق حقه خود از هیچ کوششی دریغ نمی نماییم. آری وعده الهی بسیار نزدیک است و به زودی قدس شریف به دامن امت اسلامی باز می گردد. ان شاالله

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

سازمان بسیج حقوقدانان | سازمان بسیج حقوقدانان استان قزوین