شما اینجا هستید
سیاسی » رییس سازمان بسیج حقوقدانان خبرداد: بررسی ابعاد حقوقی جنایات رژیم صهیونیستی درغزه

رییس سازمان بسیج حقوقدانان از برگزاری نشست بررسی ابعاد حقوقی جنایات رژیم صهیونیستی در غزه خبرداد.سی ابعاد حقوقی جنایات رژیم صهیونیستی در غزه خبرداد.

حجت الاسلام جلیل محبی، رییس سازمان بسیج حقوقدانان در گفتگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری بسیج با اشاره به نشست بررسی ابعاد حقوقی جنایات رژیم صهیونیستی درغزه اظهارداشت: این نشست فردا با حضور اساتید برجسته حقوقی دانشگاه از جمله دکترجمشید ممتاز و دکترعباسعلی کدخدایی،در این سازمان برگزار می شود.

وی افزود: در این نشست اعمال جنایت کارانه صهیونیست ها در غزه محکوم  و ابعاد حقوقی این جنایات به عنوان مصداق آشکار جنایت جنگی ، جنایت علیه بشریت و نقض حقوق بشر بررسی و از طریق رسانه ها در اختیار افکار عمومی و آزادی خواهان جهان قرار خواهد گرفت تا به گوش محاکم بین المللی از جمله دادگاه لاهه برسد تا هرچه سریع تر نسبت به محاکمه سران سنگدل رژیم صهیونیستی اقدام کنند.

رییس سازمان بسیج حقوقدانان با تاکید براینکه سازمان ملل و شورای امنیت کارکرد خود را از دست داده و تبدیل به ابزار دست صهیونیست ها شده اند، تصریح کرد: مردم جهان باید برای احقاق حق خود به دنبال راهکار جدیدی باشند و سازمان جدیدی را تاسیس کنند که با عدالت سازگار باشد.

محبی افزود: امروز دبیرکل سازمان ملل به جای اینکه نماینده همه کشورها باشد، تبدیل به نیروی اداری آمریکا شده و اهداف ایالات متحده را در این نهاد بین المللی پیاده می کند.

 

برچسب ها :

این مطلب بدون برچسب می باشد.

  1. salehi

    ye kare dige ham bekonid neshast khubeh vali kafi nist
    name negari ba majame beinalmelali pishnahade mane

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است -
آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد -

سازمان بسیج حقوقدانان | سازمان بسیج حقوقدانان استان قزوین